Ubezpieczenie iphona - jakie ma korzyści?

Dziś Iphone jest jednym z najbardziej pożądanych i znanych modeli smartfonów. Smukły design, funkcjonalność i wbudowany niezwykle czuły i precyzyjny aparat fotograficzny to zalety, które jako pierwsze wymieniają wszyscy konsumenci.

Czytaj więcej
Ochrona ekranu telefonu

Jedna z początkowych czynności po kupnie nowego smartfonu - trafnie swoją drogą - dotyczy odpowiedniego jego zabezpieczenia. Analizujemy strony www lub miejscowe sklepy w poszukiwaniu tego rodzaju towarów jak pokrowiec bądź też folia ochronna. W szczególności ten drugi produkt wydaje się zasługujący poświęcenia chwili czasu i stosownego zrozumienia przedmiotu.

Czytaj więcej
Od 1G do 5G

LTE innymi słowy technologia 4G wciąż nie zdążyła całkowicie opanować rynku, a już pojawiają się wzmianki o technologii 5G. Przede wszystkim trzeba by skierować uwagę jak błyskawicznie rośnie zapotrzebowanie na Internet bezprzewodowy. Mnóstwo osób pamięta jeszcze pierwszą generację czyli 1G. Oczywistym jest, że korzystanie z niej odbywało się w odmienny sposób niżeli z obecnych sieci. Głównym celem była zwyczajna rozmowa w telefonii komórkowej, a wielkość przesyłanych danych nie przekraczała 2.4 kbps.

Czytaj więcej
Jak zrootować Androida na smartfonie?

Zrootowanie Androida na smartfonie otwiera nowe, dotychczas niedostępne możliwości. Dzięki temu, że wszystkie blokady nałożone przez producenta zostają zniesione, możemy nadać sobie uprawnienia administratora i posiadać dostęp do wszystkich możliwych funkcji. Przenoszenie programów na kartę SD, usuwanie programów wbudowanych czy możliwość pobrania tych niedostępnych w sklepie? Żaden problem!

Czytaj więcej
Paybynet system płatności on-line dla branży e-commerce

Branża e-commerce w Polsce nieustannie się rozwija. Co roku zwiększa się nie tylko wartość tego rynku, ale wzrasta też liczba klientów korzystających z tej formy sprzedaży. Rozwój e-handlu jest powodem rosnącej rywalizacji o klienta i konieczności ciągłego dostosowywania się do jego zmieniających się potrzeb.

Czytaj więcej
Jak płacić za zakupy w XXI wieku?

Dla użytkowników posiadających standardowe telefony komórkowe słowa takie jak bankowość mobilna czy płatność za pomocą smartfona są po prostu obce. Za to osoby mające smartfona niewątpliwie uznają zalety tych rozwiązań.

Czytaj więcej
Jak komunikować się z bliskimi za granicą?

Wyjazdy zagraniczne czy to na wakacje czy w sprawach służbowych są dzisiaj coraz częstszym zjawiskiem. Łatwość przekraczania granic, niskie ceny podróży – te czynniki wpływają na wzrost popularności wyjazdów zagranicznych. Kontakt w przypadku takiego wyjazdu jest utrudniony, jednak nie niemożliwy. Wystarczy wcześniej o nim pomyśleć i uzgodnić z bliskimi formę kontaktu. W grę wchodzą wszelkie komunikatory internetowe czy zwykły telefon. Jeśli tylko odpowiednio wcześnie się o tym pomyśli to kontakt może być nawet bardzo tani.

Czytaj więcej
Jak usprawnić cyberochronę swojej firmy?

Ochrona przed cyberprzestępczością jest niezwykle istotna nie tylko w naszym prywatnym życiu, ale szczególnie w zawodowym. To właśnie ta sfera życia, jest najbardziej na cyberataki narażona, szczególnie w sytuacji, gdy prowadzimy przedsiębiorstwo. Stosowanie szeregu zabezpieczeń jest istotne dla zachowania firmowych danych wewnątrz firmy, tak by przypadkiem nie dostały się w niepowołane ręce.

Czytaj więcej
Abonament czy mix? Którą ofertę najlepiej wybrać?

Klienci biznesowi w telefonii komórkowej stanowią ważną grupę odbiorców. Oni też najczęściej stają przed dylematem a propo tego, na jaki rodzaj rozwiązań mobilnych się zdecydować. Może to być abonament lub mix. De facto, samo to, co się wybierze jest istotne, gdyż pozwala ustalić, jak prowadzić rozmowy biznesowe i na przykład wyznaczyć określone limity pracownikom.

Czytaj więcej
Cyfrowe pióro

Obecnie technologia rozwija tak szybko, że nie potrzeba już ogromnej zdolności i kwalifikacji, by pisać szybko na klawiaturze komputera. Teraz można posługiwać się piórem cyfrowym, które pozwala nam na pisanie naszym normalnym ręcznym pismem, a specjalne narzędzie pozwala na przekonwertowanie odręcznego pisma w zapis komputerowy.

Czytaj więcej
Jakich funkcji nie znamy w smartfonach?

Mogłoby się wydawać, że przeciętny użytkownik telefonów komórkowych zna ich wszystkie funkcje i aplikacje. Jednak nic bardziej mylnego. Duża ilość praktycznych rozwiązań została starannie ukryta, czy też zakamuflowana – niekoniecznie przez producentów ale również przez rozwiązania systemowe.

Czytaj więcej
Sprzedaż tabletów wciąż rośnie

Wielki popyt tabletów nie przestaje zdumiewać. Z każdym rokiem tablety zyskują na popularności, a ich handel nadal rośnie. Z powodu małych rozmiarów oraz ogromnej funkcjonalności  tablety stały się znakomitą alternatywą dla komputerów osobistych. Nieduży rozmiar sprawia, iż tablet zabierzemy wszędzie i w każdym miejscu z niego skorzystamy, co powoduje, że urządzenia te trwale wniknęły do naszego życia.

Czytaj więcej
Co dalej z Windows Phone?

Dane ze sprzedaży urządzeń wyposażonych w system Windows Phone pokazują dobitnie, że nowy system nie przyjął się na rynku. Sprzedaż urządzeń wyposażonych w system Windows spada w drastyczny sposób.

Czytaj więcej
Najpopularniejsze aplikacje na urządzenia mobilne

Urządzenia mobilne zdecydowanie zdominowały naszą rzeczywistość. Ułatwiają nam wykonywanie pracy, kontakty z przyjaciółmi, a także lekturę wybranych książek czy oglądanie ulubionego serialu w drodze do pracy. Korzystamy z tego wszystkiego przede wszystkim za sprawą rozmaitych aplikacji, które możemy pobrać na telefon lub tablet , bez względu na to czy korzystamy z Apple czy wybieramy smartfony Samsung lub LG. Sprawdź, z których aplikacji warto korzystać!

Czytaj więcej
Nowoczesna platforma mapowa od firmy TomTom

Firma TomTom ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej platformy umożliwiającej generowanie map w czasie rzeczywistym. To pierwsze tak innowacyjne rozwiązanie w branży i olbrzymie korzyści w postaci szybkiego wykrywania zmian w świecie realnym i niemal natychmiastowego ich nanoszenia na mapy na urządzeniach odbiorców końcowych.

Czytaj więcej
Bezpieczne płatności mobilne

Rozwój w świecie finansów może nam ułatwić życie, może się jednakże okazać niebezpieczną pułapką. Co możemy zrobić, żeby technika pomagała nam, a nie stawała się źródłem nowych problemów? To proste – dużo zależy od nas jak również od zdrowego rozsądku, którym trzeba się wykazywać w każdej sytuacji. O czym więc winny pamiętać osoby mające zamiar bez ryzyka korzystać z płatności mobilnych?

Czytaj więcej
Samsung s7

Na rynku smartfonów jest wielu producentów, którzy oferują całą gamę swoich wyrobów. Dobór odpowiedniego smartfona wcale nie jest prosty.

Czytaj więcej