Samsung s7

Na rynku smartfonów jest wielu producentów, którzy oferują całą gamę swoich wyrobów. Dobór odpowiedniego smartfona wcale nie jest prosty.

Ceny smartfonów wahają się niemal od 200 zł do aż 5000 zł. Istnieją również smartfony, których wartość osiąga kwoty mln euro. Chodzi tu o luksusowe wykonanie tych sprzętów na przykład ze złota, albo zdobienie ich kamieniami szlachetnymi.

Do najbardziej znanych producentów, którzy wyznaczają trendy możemy zaliczyć takie firmy jak LG, Apple, Microsoft, Sony bądź Samsung.

W przypadku koreańskiej marki ostatnio miała miejsce premiera ich najnowszego smartfona z topowej serii S, czyli Galaxy S7. Jest to 7 odsłona flagowego modelu Samsunga. Smartfon jest już dostępny w sklepach i przyciąga klientów nie tylko swoją stylistyką, lecz także specyfikacją. Smartfon działa na nowym Androidzie 6.0 Marshmallow. posiada również 4 GB pamięci ram jak również ośmiordzeniowy procesor. Zintegrowana pamięć ma 32gb i zupełnie wystarczy jednak dla bardziej wymagających koreański potentat dał możliwość poszerzenia pamięci o następne 200gb. Ekran ma 5.1 cala, stworzony jest w systemie Super AMOLED i jest odporny na wodę. Samsung podobnie jak reszta firm położył spory nacisk na aparat. Zdjęcia wykonywane Galaxy S7 są niesamowicie ostre, a kolory bardzo realnie oddają fotografowane otoczenie. Aparat na przodzie posiada matrycę 5 mpix, a tylny ma 12 mpix. Tak jak poprzedni model S7 można ładować bezprzewodowo.

Na rynku możemy znaleźć wiele przeróżnych gadżetów i akcesoriów do S7. Swoim wyglądem i mocą sprzęt może zdecydowanie konkurować z produktami innych producentów i ustalać nowe standardy.