Ubezpieczenie iphona - jakie ma korzyści?

Dziś Iphone jest jednym z najbardziej pożądanych i znanych modeli smartfonów. Smukły design, funkcjonalność i wbudowany niezwykle czuły i precyzyjny aparat fotograficzny to zalety, które jako pierwsze wymieniają wszyscy konsumenci.

Każda premiera nowego modelu to wielkie wydarzenie na skalę globalną. Dyskutuje się o nowych możliwościach sprzętowych Iphona, jego funkcjach i potencjale. Ten nowoczesny, popularny smartfon stał się narzędziem najczęściej wykorzystywanym w pracy, zaczął kompletnie zastępować komputer, czy aparat fotograficzny. Jednakże chcąc skorzystać z tych wszystkich możliwości, jakie daje Iphone, trzeba się liczyć z tym, iż zakup nowego modelu jest bardzo kosztowną inwestycją. Szczególnie dlatego wszyscy konsumenci pragnący cieszyć się sprawnym urządzeniem, powinni pomyśleć o jego ubezpieczeniu na wypadek uszkodzenia.

Okazuje się właśnie, że ze względu na to, że Iphone z uwagi na swoje funkcjonalności, jest w nieustannym użytku, bardzo często zdarza się, że zostaje uszkodzony podczas jakichś niefortunnych zdarzeń. Zapewne każdy z nas jest świadomy tego, jak często dochodzi do uszkodzenia szybki wyświetlacza albo aparatu telefonicznego. Podobno najczęściej konsumenci zgłaszają stłuczoną lub porysowaną szybkę, której stan całkowicie uniemożliwia korzystanie z Iphona. Właścicielowi zatem pozostaje albo kosztowna naprawa, albo zakup całkowicie nowego urządzenia. Z pewnością nie trzeba wspominać, jakie to jest uciążliwe i obciążające finansowo. Zakup nowego Iphona, czy naprawa uszkodzenia mechanicznego w autoryzowanym serwisie wiąże się z niebagatelnymi kosztami i bardzo często skutkuje tym, że konsument przez bardzo długi czas pozostaje bez telefonu w ogóle. Sytuacja może okazać się zupełnie inna, kiedy okaże się, że właściciel nowego Iphona skorzystał ze specjalnej usługi, polegającej na ubezpieczeniu smartfona na wypadek uszkodzeń mechanicznych.

Ubezpieczenie Iphona Coverise opiera się na założeniu, że nabywca nowego Iphona zgłasza w ciągu miesiąca od daty zakupu chęć skorzystania z usługi chroniącej urządzenie na wypadek uszkodzeń mechanicznych lub zalania. W ramach umowy właściciel Iphona może liczyć na realizację wszystkich napraw w autoryzowanych serwisach do ustalonej kwoty 1000 zł. Po zgłoszeniu uszkodzenia w specjalnej aplikacji przyjeżdża kurier, odbiera uszkodzony telefon i dostarcza go do serwisu. Maksymalnie po tygodniu naprawiony Iphone wraca do właściciela. Cała obsługa związana z transportem firmą kurierską, czy też samą naprawą do wyznaczonej kwoty nie wiąże się z żadnymi kosztami. Ponadto właściciel zachowuje nadal gwarancję od producenta, gdyż naprawę przeprowadzał autoryzowany serwis. Można zatem śmiało rzec, że usługa Coverise dostarcza niezwykle wygodnego i korzystnego dla właściciela Iphona ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia tak kosztownego urządzenia. Warto rozważyć takie innowacyjne rozwiązanie zamiast tradycyjnych metod, gdyż w istocie pozwala cieszyć się całkowitą swobodą korzystania z Iphona, bez zbędnej troski o możliwe uszkodzenia, czy pozbawienia się na dłużej przyjemności korzystania z jego funkcjonalności.