Bezprzewodowa mini kamera szpiegowska

Czasami zdarza się, że jesteśmy zmuszeni uzyskać pewne informacje na własną rękę. Czy to ze względów bezpieczeństwa, czy z powodu innych, skomplikowanych sytuacji. Pomóc nam w osiągnięciu tego celu może cały arsenał akcesoriów detektywistycznych, w tym także mini kamera szpiegowska. Zobaczmy, co oferuje ten sprzęt i do jakich działań przyda się najbardziej.

Dyskrecja i jakość w jednym urządzeniu

Mogłoby się wydawać, że wysoka jakość obrazu, czy dźwięku wiąże się z dość sporymi wymiarami urządzenia. Jeszcze dwadzieścia lat temu, rzeczywiście zwiększenie wydajności poszczególnych podzespołów wiązało się ze zwiększeniem ich rozmiarów. Współcześnie natomiast dysponujemy tak zaawansowaną technologią, że nie musimy się tym przejmować. Wystarczy spojrzeć na rozwój telefonów komórkowych. Współcześnie bardzo wyraźnie widać tendencję do miniaturyzacji urządzeń. Mini kamera szpiegowska nie jest wyjątkiem, ponieważ w bardzo szybkim tempie powstają urządzenia dostosowane do wykorzystania kamer. Z najbardziej popularnych wystarczy wymienić długopisy, spinki do krawata, listwy, zasilacze, czy podobne, niepozorne przedmioty codziennego użytku, które swoją przeciętnością nie wzbudzają absolutnie żadnych podejrzeń. Co oczywiście jest jedną z największych zalet tego typu sprzętu. Niewykrywalność zapewnia skuteczne pozyskanie pożądanych materiałów w sposób bezpieczny i niezwracający uwagi.

Jeżeli natomiast chodzi o szczegóły techniczne, to weźmy za przykład długopis z kamerą dostępny w ofercie sklepu Lynxell.pl. Ta dyskretnie ukryta kamera umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 1920x1080px z częstotliwością odświeżania klatek na poziomie 30fps. Aparat 12 MP pozwoli na uchwycenie wyraźnych i ostrych zdjęć, które mogą zostać wykorzystane jako niepodważalny dowód. Zważywszy na naprawdę niewielkie rozmiary, długość ciągłego nagrywania obrazu to rewelacyjny wynik, który w większości przypadków jest absolutnie wystarczający, a nawet pozostaje spory zapas baterii. Przy tych wszystkich zaletach waga takiego urządzenia to zaledwie 32g.

Oczywiście to zaledwie jeden produkt, a akcesoriów tego typu jest pełno. Ich wybór będzie zależny od potrzeb i warunków, na jakie może pozwolić sobie właściciel, jednak każde z nich zapewnia jakość umożliwiającą otrzymanie niezbędnych informacji lub po prostu zabezpieczenie swojego domu przed kradzieżą. Niezależnie od motywu, mini kamera szpiegowska to akcesorium, które można śmiało wykorzystywać w codziennym życiu, na przykład do rejestracji przebiegu stłuczki, czy losowych wydarzeń, których jesteśmy świadkami.

Jeśli zainteresowała Cię bezprzewodowa kamera szpiegowska to sprawdź ofertę sklepu Lynx Electronics.