World of Tanks

World of Tanks jest grą która odniosła wielki sukces. Białorusini ze studia Wargaming, szumie donoszą o ponad 40 milionach unikalnych użytkowników. Śmiało można powiedzieć, iż gdyby każdy mieszkaniec Polski miał w domu komputer, zarówno wiekowy jegomość jak i noworodek – zagrał by on choć raz w swoim życiu właśnie w tę grę. Średnio skomplikowaną arcadówkę, World of Tanks.

Mało tego, kilka milionów ludzi wciąż by w naszym obrazowym przeliczniku brakowało. Czemu gra zawdzięcza tą niebywałą wręcz popularność? Śmiem twierdzić iż jednemu.

Czołgi. Stalowe bestie. Mocarne machiny siejące zniszczenie na polach bitew. Ilu z nas chciało by zasiąść w roli dowódcy, potężnej stalowej nemezis. Poczuć drżenie ziemi i świst rykoszetujących pocisków. Przypływ adrenaliny w ciele, gdy nasz poczciwy T 34, z polskim godłem na wieży i dumnym napisem RUDY 102 po boku, wysadza w powietrze niemieckiego Tygrysa.

World of Tanks zapewnia nam rozrywkę na podobnym poziomie. Warto zagrać i przekonać się czy jest się prawdziwym pancerniakiem z krwi i kości. Choćby i w zaciszu, przy cichy mruczeniu, komputerowego wentylatora.