Terminal LECOM T80 do magazynu: parametry techniczne, korzyści, cena

LECOM T80 to dedykowany do magazynów kolektor danych pracujący na bazie systemu Android. Jakie możliwości oferuje użytkownikom? Przyglądamy się jego parametrom technicznym, głównym korzyściom i sprawdzamy cenę. Czy warto go kupić?

Kolektor LECOM T80 – zastosowanie

Kolektor danych LECOM T80 został opracowany z myślą o pracy w magazynach oraz w innych firmach, w których każdego dnia wykorzystuje się kody 1D oraz 2D. Terminal ułatwia wprowadzanie danych do współpracującego z nim programu magazynowego, a także pozwala na kompletowanie zamówień, prowadzenie inwentaryzacji towarów oraz inne czynności w ramach mobilnego skanowania danych.

Ze względu na swoje parametry terminal Android LECOM T80 upraszcza prowadzenie prac. Zamontowany w nim skaner kodów, a także dotykowy ekran i dodatkowe przyciski po obu stronach urządzenia i nad klawiaturą zapewniają łatwe i szybkie skanowanie oraz dostęp do wszystkich funkcjonalności.

Parametry techniczne terminala LECOM T80

Terminal LECOM T80 został opracowany z myślą o wygodzie i efektywności, za co odpowiada jego specjalna konstrukcja w połączeniu z podzespołami. Poniżej prezentujemy parametry techniczne urządzenia oraz główne korzyści, jakie zapewnia podczas codziennych prac magazynowych.

- Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,5 cala czytelnie prezentuje informacje i pozwala na prosty dostęp do funkcji urządzenia.
- Czterordzeniowy procesor Cortex-A53 o taktowaniu 1.3 GHz wspomagany przez 2 GB pamięci RAM zapewnia szybką pracę kolektora.
- 16 GB wbudowanej pamięci ROM daje przestrzeń na różne aplikacje.
- System operacyjny Android 8.1 współpracuje z wieloma programami magazynowymi.
- Skaner Honeywell N6603 błyskawicznie odczytuje kody 1D i 2D nawet o bardzo małych rozmiarach.
- Rozbudowane warianty komunikacji, między innymi przez 4G LTE/3G/2G, bezprzewodową sieć WiFi 802.11 a/b/g/n oraz przez Bluetooth 4.1. Dodatkowo skaner wyposażony jest w nawigację GPS.
- Kamera 8 MP wyposażona we flash oraz auto-focus pozwala na robienie fotografii towarom, na przykład w celu weryfikacji ich stanu.
- Obudowa odporna na upadki z wysokości 1,5 metra, ze stopniem ochrony IP66 zapewnia sprawne działanie urządzenia także w wymagających warunkach na zewnątrz i we wnętrzach.
- Akumulator z pojemności 4200 mAh gwarantuje długi czas pracy i czuwania, dlatego urządzenie nie wymaga szybkiego doładowania. Kolektor danych może pracować do 7 godzin i ma czas czuwania wynoszący 500 godzin.

Ile kosztuje kolektor danych LECOM T80?

Aktualna cena za terminal LECOM T80 wynosi około 1880 zł brutto (około 1528 zł netto).

Kolektor danych LECOM T80 można zakupić w sklepach sprzedających wyposażenie magazynowe, w tym w sklepach prowadzonych przez dostawców oprogramowania do magazynów.

LECOM T80 ze względu na swoje parametry techniczne i możliwość współpracy z oprogramowaniem magazynowym wykorzystującym system Android stanowi zatem sprawdzony wybór do magazynu.