SEOSEM24 wybrane top 1 agencji reklamowych według RatingCaptain

Szukasz konkretnej usługi? Chcesz kupić jakiś produkt? Najprawdopodobniej jesteś wśród 96% Polaków, którzy skorzystają z wyszukiwarki Google. Wpisujesz zapytanie i za chwilę otrzymujesz dostosowane do twoich preferencji odpowiedzi. To nie przypadek. Taki jest skutek złożonych zabiegów z dziedziny marketingu, IT i jeszcze kilku innych, które łącznie składają się na SEO, czyli z ang. Search Engine Optimization.

W wielkim skrócie SEO to umiejętne dostosowanie strony internetowej, jej struktury, formy i treści pod algorytmy Google tak, by wyświetlała się na jak największą ilość zapytań wpisywanych przez użytkowników. Innymi słowy dzięki zabiegom SEO strona internetowa wyświetla się wysoko w wynikach organicznych wyszukiwarki w odpowiedzi na konkretne frazy kluczowe.

Efektywne optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki wymaga przeprowadzenia szeregu analiz konkurencji i samej witryny, wykonania dogłębnego monitoringu pozycji i wykorzystania narzędzi wspomagających optymalizację. Świadomy przedsiębiorca dobrze wie, że najlepiej jest powierzyć realizację tej strategii profesjonalnej agencji SEO, która zadba o wizerunek firmy i wysoką pozycję w indeksie wyszukiwarki Google. W wyborze odpowiedniej agencji z pewnością pomogą pozytywne, liczne opinie oraz ugruntowany wizerunek w Google. Czyż właśnie nie to świadczy o profesjonalizmie agencji SEO, która potrafi zadbać o pozycjonowanie własnej marki i wzmocnienie wizerunku?

Dlatego po raz kolejny pojawił się ranking Rating Captain uwzględniający najlepsze agencje marketingowe, które zarówno pod względem liczby opinii klientów, jak i postępów w indeksacji zajmują topowe miejsce. Uwzględniono te firmy, które zostały wskazane przez Google Maps po wpisaniu frazy „agencje reklamowe” przy założeniu lokalizacji obejmującej cały obszar kraju. Na podstawie liczby dodanych opinii i najwyższej średniej oceny wyłoniono finalistów, których poddano analizie szczegółowej za pomocą narzędzia ReviewsAudit. Uzyskana w ten sposób klasyfikacja uszeregowała pozycje 10 topowych agencji SEO. Okazało się, że po raz kolejny pierwsze miejsce zajęła krakowska SEOSEM24. Dla specjalistów SEO oczywiste jest, że utrzymanie wysokiej pozycji wymaga równie wielkiego zaangażowania i pracy, co dążenie do jej osiągnięcia. Uwzględnienie brandu w rankingu jest zatem bardzo cennym wyróżnieniem. Pozwala agencji SEO oprzeć się na swoich mocnych stronach, docenić odpowiedni dobór narzędzi i sposobów działania. Równocześnie wskazuje na jej umiejętność odpowiadania na potrzeby Internautów. Ranking Rating Captain zatem potwierdza doświadczenie i wysoką skuteczność działania agencji SEO, jednocześnie wskazuje na wysoki poziom zaufania i uznania ze strony klientów.