Search Engine Optimization

Search Engine Optimization (SEO) to proces, mający na celu poprawę widoczności i pozycji Twojej witryny internetowej na stronach wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach, takich jak Google, Bing i Yahoo, dzięki czemu Twoi klienci mogą łatwiej znaleźć Twój produkt lub usługę online.

Oprócz PPC (Pay Per Click – linki sponsorowane), marketingu w mediach społecznościowych i projektowania stron internetowych, SEO powinno stanowić podstawowy element Twojej strategii marketingu cyfrowego i jeśli zostanie wykonane poprawnie, może przynieść ogromne korzyści dla Twojej firmy.

Nasi doświadczeni specjaliści w Blumo opracowują dostosowane do potrzeb i oparte na danych kampanie SEO, które będą rozbudowywać i umacniać Twoją obecność w Internecie, napędzać ruch w Twojej witrynie, co przyczyni się też do zwiększenia konwersji na stronie. Zachęcamy do sprawdzenia cennika pozycjonowania stron w agencji SEO Blumo i wyboru pakietu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Zakres działań pozycjonowania stron, czyli oferta agencji SEO

Skuteczna strategia SEO jest budowana zgodnie z celami biznesowymi i zapewnia wyniki zapewniające długoterminowy sukces. Blumo jest zaufaną i profesjonalną agencją marketingu cyfrowego, która oferuje szeroką gamę usług optymalizacji stron pod wyszukiwarki. Jakie działania znajdują się w zakresie usługi pozycjonowania stron?

  • Audyt SEO - nie wiesz, od czego zacząć lub czego potrzebujesz dla swojej strony internetowej? Nasi eksperci mogą przeprowadzić audyt SEO Twojej witryny, który ujawni jej mocne i słabe strony oraz możliwości.
  • Lokalne pozycjonowanie – istnieją pewne branże, które zyskają więcej, jeśli ich kampania SEO skupi się na promocji w obrębie lokalizacji firmy. Przykładem tego są kawiarnie, dentyści, fryzjerzy czy mechanicy, którzy większość swoich klientów zyskują z najbliższej okolicy. W takich przypadkach decydowanie zalecamy lokalną strategię SEO, aby zdominować lokalny rynek.
  • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych – z uwagi na to, że większość wyszukiwań pochodzi obecnie z komórek i indeksu wyszukiwania Google zorientowanego przede wszystkim na urządzenia mobilne, ważniejsze niż kiedykolwiek jest, aby strategia SEO uwzględniała odpowiednie przystosowanie strony do urządzeń mobilnych, m.in. responsywność strony.
  • Link-building - w ramach ustrukturyzowanej kampanii SEO nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w budowaniu rozbudowanego profilu linków, nadając Twojej witrynie większego autorytetu i budując jej pozycję w Google.
  • Tworzenie treści – wartościowe, ciekawe i przydatne dla czytelników treści to klucz do sukcesu – przecież to one liczą się na stronie najbardziej! Dzięki zatrudnionym copywriterom w Blumo dba się o jakość, merytoryczność i odpowiednio skomponowaną strukturę treści. Sprawdź ceny pozycjonowania stron w Blumo – zainwestuj w profesjonalny serwis dla swojej witryny!

Monitoring pozycji – sprawdzanie pozycji w Google

Każda praca zlecana zewnętrznej firmie wymaga pewnego rodzaju nadzoru – dzięki temu wiemy, że jest wykonywana zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Specjaliści w Blumo doskonale to rozumieją, więc umożliwiają monitoring pozycji, czyli sprawdzanie pozycji w Google. Dzięki temu klienci są świadomi postępów i mogą na bieżąco śledzić zmiany. Ponadto, po nawiązaniu współpracy i wyboru pakietu, wysyłane są regularne raporty z działań wdrożonych na stronie. Monitoring pozycji, czyli sprawdzanie pozycji w Google ma duże znaczenie również pod kątem biznesowym dla właściciela strony lub sklepu internetowego – dzięki temu zyskuje on wiedzę, jakie frazy czy słowa kluczowe są najczęściej poszukiwane i czym klienci interesują się najbardziej na jego witrynie.

Zachęcamy do zapoznania się z pakietami i ceną pozycjonowania stron w Blumo. Oddaj swoją witrynę w ręce profesjonalistów, którzy wdrożą na niej niezbędne optymalizacje SEO oraz ulepszą ją pod kątem technicznym, co przyniesie wzrost pozycji w Google i wzrost przychodów dla Ciebie!