Żegluj i mieszkaj

Nic tak nie relaksuje, jak prawdziwy odpoczynek wśród przyrody. Cisza, błogość, przyjemna bryza, w pobliżu świergoty ptactwa. A naokoło szum fal, szmer liści, gęstwiny, czy trawy. Dla wielu zapracowanych rodaków to zwieńczenie marzeń. Zwykle pakujemy się w samochód i jedziemy gdzieś na zatłoczone plaże pobliskiego pojezierza. Bieganina, walka o miejsce na leżak, chaos, spora odległość do hotelu, nic, co można określić całkowitym luksusem. A jeśliby mieć taki spokój każdego dnia? Używać z wdzięków pięknej natury, spostrzegać nowe atrakcyjne miejsca, a zarazem umożliwić sobie tak komfortowe udogodnienia, jak w domu? Okazuje się, że zakup czy też nawet czarter houseboata zapewni nam zrealizowanie wszystkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to unikalna łódź. Została zaprojektowana z myślą o umożliwieniu żeglarzom kompletnej wygody i ergonomiczności. Houseboat dysponuje pomieszczenia, które zostały urządzone tak, by ich gustowny wystrój oraz wysokiej jakości wyposażenie spełniały wymogi standardom komfortowego i ładnego niewielkiego mieszkania. Na dodatek wespół z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaprojektowano też strefę relaksu. To wyniesiona część pokładu, na którym można postawić leżaki i podziwiać śliczne widoki dookoła. Z bezsprzecznie można oznajmić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby potencjalnego klienta.

Zalety wypoczynku na houseboacie

na skutek tego, że houseboat jest zaadaptowany do całorocznego zamieszkania, zapewnia totalną swobodę w podróżowaniu. Możesz nawigować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej czy też zwyczajnie zacumować w wybranym porcie. Dzięki ze względu na to ogromną przyjemność z zamieszkania na łodzi zauważają zarówno entuzjaści slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas wielce aktywnie. Houseboaty, jakie oferuje Eco Boats są wyposażone dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy więc zastopować się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać zachwycającą okolicę. Wolno zatem śmiało zakomunikować, iż żeglując houseboatem jesteś niezależny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest bardzo łatwe i nie wymaga wyjątkowych zdolności. Jednakże w Eco-Boats.eu można wypożyczyć houseboata wespół z obsługą sternika na siedmiodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa lub ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w trendzie proekologicznym

Coraz bardziej wszechstronne staje się poszukiwanie miejsc, w których można spędzić czas na łonie przyrody. Płynięcie houseboatem daje okazja ciągłego przestawania z naturą i to w ogromnie wolnym charakterze. Można bowiem admirować powab mijanych widoków z pokładu łodzi, i dodatkowo jest możliwe, by zejść na ląd i spacerować między zieleni.

Warto dodać, że houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats posiadają napęd elektryczny. Świadczy to, że realizują wysokie wymagania ekologiczne, a jednocześnie są ekonomiczne w eksploatacji.

Rejs houseboatem więc to doskonała możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Wskazane jest już pomyśleć o tym, jak zaplanować majówkę czy też wakacje. A być może w ogóle wyrwać się od huku miasta i przeprowadzić się na łódź?