Jak nauczyć się tworzenia stron www?

Tworzenie stron www to przydatna umiejętność, która znacząco podnosi kwalifikacje zawodowe i pozwala na zdobycie dobrze płatnej pracy. Jak nauczyć się tworzyć przejrzyste i responsywne witryny, a także przygotować własne portfolio? Czy zdalny bootcamp, w którym możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie to dobry pomysł?

Zacznij od podstaw naukę tworzenia stron WWW

Żeby nauczyć się tworzyć strony www i zarabiać na tym, nie musisz już na początku biegle operować znacznikami HTML i władać językiem CSS. Na rynku znajdziesz praktyczne kursy, które nauczą Cię wszystkiego pod podstaw. Jedyna umiejętność, którą musisz posiadać, to obsługa standardowej przeglądarki www. Nie musisz także dysponować specjalistycznymi programami, własnym serwerem i innymi zaawansowanymi narzędziami służącymi do tworzenia stron – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni kurs, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy nauki i dostarczy odpowiednie narzędzia.

Wybierz odpowiednie szkolenie programistyczne

Podstawą jest oczywiście znalezienie kursu, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Nie masz czasu na żmudne i pracochłonne zajęcia? Często wyjeżdżasz i boisz się, że Twoja mobilność przekreśli możliwość uczestnictwa w kursie? A może wolisz pracować w swoim tempie i przyswajać materiał powoli, ale dokładnie? Postaw na bootcamp online, który dopasujesz do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś właśnie w domu, czy wyjechałeś za granicę – zdalne szkolenie pozwoli Ci na naukę z dowolnego miejsca na świecie. Indywidualna pomoc dedykowanego mentora, z którym będziesz mógł odbywać konsultacje przez rozmowę wideo, to gwarancja szybkiego przyswojenia interesujących Cię zagadnień związanych z HTML5, JavaScript czy SASS. Mentor będzie do Twojej dyspozycji również przez e-mail i czat, a indywidualną konsultację możesz zaplanować nawet na wieczór.

Jak odbywa się bootcamp online?

Zdalny kurs tworzenia stron www trwa 12 tygodni, a każdy z nich poświęcony jest odrębnej tematyce i obejmuje CSS, responsywność, rozbudowane arkusze stylów, tworzenie gier, a także wiele innych elementów. Nauka odbywa się całkowicie zdalnie, poprzez specjalny panel, na którym umieszczone są materiały, moduły testowe oraz panel do konsultacji z mentorem. Bootcamp programistyczny gwarantuje od 180 do 240 godzin intensywnej nauki, w zależności od Twojego zaangażowania i szybkości przyswajania wiedzy. Wszystko zostało zaplanowane w ten sposób, żeby uczestnicy mieli wystarczający czas na przyswojenie materiału i mogli pracować w swoim tempie. Bootcamp obejmuje jednak nie tylko kurs tworzenia stron www, ale również pomaga odnaleźć się na rynku pracy. Podczas szkolenia budujesz własne portfolio, które możesz potem z dumą zaprezentować potencjalnym pracodawcom. Praktyczna nauka przynosi najlepsze rezultaty. Mentor pomoże Ci także stworzyć profesjonalne CV oraz wskaże firmy, które aktualnie prowadzą rekrutację. Na zakończenie kursu otrzymasz imienne zaświadczenie zgodne z szablonem MEN, które potwierdzi zdobyte umiejętności. Ucz się z dowolnego miejsca na świecie, pracuj zgodnie z własnym rytmem i zdobądź certyfikat, który pomoże Ci znaleźć dobrze płatną i rozwijającą pracę.