Coś dla graczy nowa klawiatura mechaniczna logitech g810 orion spectrum

Nowa klawiatura mechaniczna Logitech to produkt dedykowana dla zapalonych graczy. Urządzenie wyposażone jest m.in. w podświetlane RGB, w mechaniczne przełączniki Romer-G oraz dodatkowe przyciski do sterowania multimediami.

Mechaniczne przełączniki Romer-G to o ok. 25% szybsze reakcje niż w przypadku klawiatur wyposażonych w standardowe przełączniki mechaniczne. To także większa wydajność działania i większa trwałość urządzenia. Klawiatura powinna wytrzymać do 70mln naciśnięć klawiszy.

Klawiatura G810 Orion Spectrum to także możliwość edycji podświetlenia dla każdego z klawiszy z osobna lub dla wybranych grup klawiszy. Klawiatura może być pod tym względem zsynchronizowane z innym urządzeniami marki Logitech. Można również skorzystać z gotowych profili podświetlenia, dostępnych dla przeszło trzystu tytułów gier.

Dodatkową funkcjonalnością klawiatury są dedykowane klawisze do sterowania multimediami. Za ich pomocą można regulować głośność muzyki, a także wstrzymywać lub uruchamiać odtwarzanie plików wideo. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu gracz może kontrolować zdarzenia z tła bez konieczności przerywania rozgrywki.

Urządzenie na rynku polskim ma kosztować 829 zł. Jest to sugerowana cena detaliczna.