Abonament czy mix? Którą ofertę najlepiej wybrać?

Klienci biznesowi w telefonii komórkowej stanowią ważną grupę odbiorców. Oni też najczęściej stają przed dylematem a propo tego, na jaki rodzaj rozwiązań mobilnych się zdecydować. Może to być abonament lub mix. De facto, samo to, co się wybierze jest istotne, gdyż pozwala ustalić, jak prowadzić rozmowy biznesowe i na przykład wyznaczyć określone limity pracownikom.

Zalety abonamentu vs. zalety mixu

Decydując się na abonament można z operatorem bardzo szczegółowo uzgodnić, jaki będzie koszt spłaty, liczba bezpłatnych minut i smsów. Poza tym, można wybierać specjalne pakiety firmowe. To rozwiązania, które od razu pokazują, że dobrze będzie wybierać mobilne opcje właśnie w abonamencie. Nielimitowane rozmowy są bowiem w wielu sytuacjach biznesowych niezastąpione. Z kolei, jeśli chodzi o zalety tak zwanych mixów to głównie poleca się to wyjście mniejszym przedsiębiorcom, bądź takim, którzy mają do rozdzielenia wiele zadań pomiędzy poszczególnych pracowników. Telefony w ofercie mix są elastycznym rozwiązaniem, gdzie również dobiera się pewne opcje w ramach abonamentu, aczkolwiek więcej można pozyskać, kiedy bierze się doładowania raz na jakiś czas. Zazwyczaj ma o miejsce wtedy,
gdy przekroczona zostanie kwota abonamentu. Wówczas można doładować telefon przy pomocy systemu bm.pl i mieć pewność, że wszystkie ustalenia zostaną dokładnie zaprezentowane podczas doładowania, jakie można zrobić wyjątkowo szybko.

Jak można doładować telefon w mixie?

Doładowanie telefonu w mixie wcale nie jest trudne. Trzeba tylko podać swój numer, wpisać kwotę doładowania oraz poczekać na smsa zwrotnego. Kolejno, otrzyma się też fakturę, co jest istotne z punktu widzenia klientów biznesowych. Można też zdecydować się na stałe doładowania, albo na doładowania wtedy, kiedy chcemy. W panelu rejestracji, na prywatnym koncie wszystko można zaznaczyć, bez ryzyka, że jakiekolwiek dane zaginą. O ile jest się klientem biznesowym to można również budować sieci kontaktów, kiedy dojdziemy do wniosku, że jest to rozwiązanie potrzebne.