Jak powinna wyglądąć firmowa strona internetowa?

W dzisiejszych czasach każda szanująca się firma powinna mieć swoją witrynę w Internecie. Dotyczy to zarówno dużych firm produkcyjnych, sklepów jak i gabinetów stomatologicznych. Liczy się wygląd takiej strony ale także i jej adres. Nie należy przesadnie oszczędzać i tworzyć stron firmowych z bezpłatnymi domenami bo wygląda to nieprofesjonalnie.

Zlecenie stworzenia strony agencji reklamowej kosztuje od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Jest to wydatek, który z całą pewnością warto ponieść. Strona powinna mieć ładną i w miarę prostą grafikę oraz zwięzłą i konkretną treść. Warto także zadbać o przyjazny system nawigacji. Generalnie firmowe strony internetowe mają podobną konstrukcję. Zamieszamy na nich krótki opis firmy, ofertę, galerię, referencje i dane kontaktowe. Najważniejsza jest oczywiście oferta firmy.

Produkty czy usługi należy przedstawić jak najbardziej szczegółowo wraz z dużymi i czytelnymi zdjęciami. W galerii zamieszczamy zdjęcia firmy, otoczenia oraz produktów, którymi możemy się pochwalić. Dla klienta bardzo ważna jest strona kontaktowa. Trzeba tam podać adres, telefon, e-mail, godziny otwarcia oraz mapkę dojazdu. Aby strona firmowa spełniała swoją funkcję musi też być odpowiednio wypozycjonowana na frazy kluczowe związane z lokalizacją.